سیر اجرایی داوری مقالات :

ابتدا داور منتخب نشریه درخواست داوری و خلاصه مقاله را از طریق ایمیل دریافت می کند.(لطفا به زمان پایان ارسال داوری دقت کنید.)

 

 در صورت عدم تمایل داور جهت داوری مقاله، باید بر روی لینک  I reject to review this manuscript کلیک کرده تا مقاله  withdraw شده و از داشبورد داور خارج شود.

در صورت تمایل داور به پذیرش داوری،  باید روی  لينک I accept to review this manuscript   کلیک کرده و ایمیلی به صورت اتومات برای داور جهت تغییر رمز ورود ارسال می شود.

 

 

 

و همچنین صفحه ی زیر جهت انجام داوری نمایش داده می شود.

 

 

داور می تواند نظرات خود را در قسمتهای  comments for author  وارد و یا در صورت لزوم فایل های خود را   انتخاب و بار گزاری نماید.

تمامی فایل های مقاله از قسمت  Manuscript files قابل رویت و دانلود می باشد.

درصورت تکمیل نظرات و پیشنهادات در خصوص مقاله ی ارسالی ، بر روی دکمه ی Send to Editor  و در غیر اینصورت جهت ذخیره ی اطلاعات برای مراجعات بعدی بر روی دکمه ی   Draft کلیک کنید.


 تذکر: قابل ذکر است که این لینک صرفا جهت اولین ورود ساخته شده و در صورت عدم تکمیل داوری (ذخیره اطلاعات) داور باید به سایت نشریه (https://celljournal.org/auth/login) مراجعه و در منوی for reviewer  و در قسمت login با ایمیل و رمز ورود خود  وارد و در داشبورد خود مقاله مورد نظر را جستجو کرده و سپس بر روی دکمه  Action  جهت تکميل داوری و ارسال برای ادیتور کلیک نماید.

 

 

منوی  In Review : 

با انتخاب دکمه ی  Action  میتوانید به تمامی فایل های مقاله  و همچنین فرم داوری دسترسی داشته باشید.

 

 منوی Last review : 

در صورتی که بخواهید به داوری های قبلی خود دسترسی داشته باشید و همچنین گواهی های داوری خود را دانلود نمایید ، می توانید به این بخش مراجعه کنید.

 

 

 

 در صورتی که زمان داوری داور به پایان رسیده باشد، داور باید از طریق ایمیل و یا تماس با دفتر نشریه درخواست تمدید داوری کند و ایمیل زیر بنابه درخواست ایشان ارسال خواهد شد و مقاله مجددا در داشبورد داور در دسترس خواهد بود.